X

مقالات روغن موتور و گریس صنعتی، انواع روغن صنعتی و نفت

مقالات مرتبط با روغن موتور و گریس صنعتی، انواع روغن صنعتی، نفت و گاز

معرفی شرکت بهران؛ روغن موتور بهران و روانکارهای صنعتی

امروزه شرکت نفت بهران محصولات بسیاری از جمله انواع روغن موتور و روانکارهای صنعتی، پارافین کم روغن، ضدیخ و محصولات جانبی از جمله فورفورال اکسترکت (PRO)، اسلاک وکس و فوتس اویل به بازار عرضه می کند.

نویسنده: مدیر سایت/شنبه, 14 بهمن,1396/دسته بندی ها: روغن موتور و گریس صنعتی, مقالات, مقالات ویژه, شرکت ها, بهران - Behran, روانکارهای صنعتی, وسایل نقلیه سنگین, اتومبیل

به این مطلب امتیاز دهید:
4.8

شرکت بهران در سال 1341 تحت لیسانس شرکت آمریکایی موبیل که در آن زمان با نام اکسون با برند ESSO شناخته شده بود فعالیت خود را شروع کرد. پس از دوسال از آغاز فعالیت بخش Blending یا مخلوط کنی شرکت بهران احداث شد و پس از آن روغن های ESSO در داخل ایران تولید شدند و در سال 1345 شرکت بهران به عنوان شرکت تولید و تصفیه روغن شناخته شد. در سال 1347 پالایشگاه این شرکت راه اندازی شد که ظرفیتی معادل با تولید حدود 30 هزار تن در سال داشت. با استفاده از برنامه های پیش بردی و رو به رشد در نهایت این شرکت توانست در سال 1363 به "شرکت پالایش نفت تهران" تغییر نام دهد و فعالیت های تولیدی خود را همچون گذشته ادامه دهد. در حال حاضر شرکت نفت بهران ظرفیت تولید سالانه بالغ بر 400 هزار تن از انواع محصولات را دارد. در سال 1370 شرکت پالایش نفت تهران به شرکت نفت بهران تغییر نام داد و در سال 1371 از نتیجه فعالیت های تحقیقاتی خود رو نمایی کرد. ضد یخ، حلال فورفورال و موم مرغوب که به روش تعریق برای اولین بار در ایران تولید شده بود از دستاوردهای شرکت بهران در سال های 1371 و 1372 می باشد.

امروزه شرکت نفت بهران محصولات بسیاری از جمله انواع روغن موتور  و روانکارهای صنعتی، پارافین کم روغن، ضدیخ و محصولات جانبی از جمله فورفورال اکسترکت (PRO)، اسلاک وکس و فوتس اویل به بازار عرضه می کند. با توجه به اینکه شرکت نفت بهران بیش از 53 درصد از سهم روانکارهای خودرو و یک سوم از سهم بازار روغن های صنعتی را در اختیار دارد می توان ادعا کرد که محصولات بهران ( انواع روغن بهران ) به عنوان یکی از مرغوب ترین روغن ها در بازار کشور شناخته می شود و روغن موتور بهران نیز یکی از پرفروش ترین های روغن موتور در بازار بشمار میرود.

همچنین با توجه به مسائل زیست محیطی که اخیرا بسیار مورد توجه قرار گرفته است شرکت بهران همواره با افزایش سطح کیفی محصولات به منظور ارتقای رضایت مشتریان و پیشگیری از آلودگی محیط زیست موفق به اخذ گواهینامه های زیر شده است:

 •  9001ISO (گواهینامه کیفیت)
 •  16949TS (گواهینامه کیفیت خودروسازان)
 •  14001ISO (گواهینامه زیست محیطی)
 •  18001ISO (گواهینامه ایمنی و بهداشت حرفه ای)
 •  17025IEC (گواهینامه آزمایشگاه)

انواع محصولات شرکت بهران

شرکت بهران محصولات خود را در دسته بندی های مختلف به فروش میرساند که به شرح زیر می باشد :

روغن موتور بنرینی ، روغن موتور دیزلی ، روغن موتور گازسوز ، روغن ماشین آلات کشاورزی ، روغن موتور دریایی ، روغن دنده خودرو ، روغن دنده اتوماتیک ، انواع روغن صنعتی ، روغن کمپرسور ، روغن ترانسفورماتور ، روغن توربین ، بهران محافظ ، روغن نساجی ،  گریس صنعتی و ضدیخ

روغن موتور بهران

بهران برای انواع ماشین های بنزینی ، دیزلی و گازسوز دارای محصولات متنوع بوده و روانکارهای باکیفیتی را تولید و عرضه نموده است.روغن موتورهای عرضه شده برای انواع موتور خودروها ، با گرانروی های مختلف و در انواع روغن معدنی و سنتتیک موجود میباشد. انواع روغن موتور بهران در شرکت روانکاران پارس ایل به شرح زیر موجود میباشد :

 • بهران سوپر رانا :  روغن موتور بنزینی تمام سینتتیک میباشد که مناسب خودروهای هیبریدی و موتورهای طراحی سال 2011 به بعد میباشد
 • بهران رانا :  روغن موتور بنزینی تمام سینتتیک میباشد که مناسب خودروهایی که موتورهای آن طراحی سال 2005 به بعد میباشد
 • بهران سوپر پیشتاز :  روغن موتور بنزینی که  برای خودروهایی که موتورهای آن طراحی سال 2002 به بعد بوده و  مورد تایید شرکت دایملر است
 • بهران پیشتاز :  روغن موتور بنزینی تولید شده در انواع در انواع نیمه سینتتیک و معدنی
 • بهران تکتاز :  روغن موتور بنزینی چند درجه ای
 • بهران صبا   : روغن موتور مناسب خودروهای دوگانه سوز
 • بهران خودرو : روغن موتور بنزینی در انواع یک درجه ای و چند درجه ای
 • بهران تندر:  روغن موتور ویژه موتور سیکلت های چهار زمانه
 • بهران رخش : روغن موتور مناسب خودرو های بنزینی و دیزلی غیر سوپر شارژ
 • بهران شتاب : روغن موتور تک درجه ای مناسب خودرو های بنزینی و دیزلی غیر سوپر شارژ
 • بهران جنوب
 • بهران توان

  شرکت بهران با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا به عنوان یکی از برندهای برتر بازار ایران محصولات متنوعی از جمله روانکارهای خودرو، روغن های صنعتی، گریس، ضدیخ، مکمل های سوخت، روغن های فرآیند، پارافین وکس و روغن های تکمیلی (که برای شستشوی ماشین آلات مورد استفاده قرار می گیرند) را به بازار ارائه داده است.

شرکت روانکاران پارس ایل ( نمایندگی روغن بهران ) که به صورت تخصصی در حوزه فروش انواع روغن های صنعتی فعالیت دارد روغن بهران و روغن موتور بهران را به شما پیشنهاد می کند. رویکردی جدید در خرید را با روانکاران پارس ایل تجربه کنید.

 

چاپ

تعداد مشاهده (2977)/نظرات (0)

دیدگاه خود را درج فرمایید

افزودن دیدگاه

x

دسته بندی اخبار و مقالات سایت