X

مقالات روغن موتور و گریس صنعتی، انواع روغن صنعتی و نفت

مقالات مرتبط با روغن موتور و گریس صنعتی، انواع روغن صنعتی، نفت و گاز

انواع روغن بهران

نویسنده: فروشنده روغن موتور/یکشنبه, 26 فروردین,1397/دسته بندی ها: روغن موتور و گریس صنعتی, مقالات, مقالات ویژه, بهران - Behran

به این مطلب امتیاز دهید:
4.5

روغن های صنعتی نقش مهمی در صنعت ایفا میکنند.روغن ها و روانکارهای صنعتی ( مانند روغن موتور ، روغن دنده ،گریس و ... ) با روانکاری قطعات موتور و قطعات ، انتقال حرارت ، کاهش اصطحکاک و فرسایش بین قطعات ، بازدهی و راندمان موتور و قطعات را بالا برده ، مصرف سوخت را کاهش میدهد و بر طول عمر مجموعه موتور دستگاه می افزاید.یکی از پرفروش ترین روغن های صنعتی موجود در بازار  روغن بهران ( انواع روغن صنعتی و روغن موتور بهران ) میباشد که محصولات آن دارای کیفیت مرغوبی بوده و بخوبی در بین خریداران جا افتاده است.شرکت بهران دارای پالایشگاه نفت با مجوز از وزارت صنایع و معادن میباشد و همواره تلاش خود را جهت افزایش کیفیت محصولات خود و حفظ برند برتر در ایران داشته است.

انواع روغن بهران

شرکت بهران دارای تنوع زیادی از روغن و روانکارهای صنعتی دارد که میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

-1 انواع روغن صنعتی بهران

  • روغن گردشی و هیدرولیک

یکی از کاربردهای روغن هیدرولیک فرمان هیدرولیک خودرو میباشد که از روغن و پمپ روغن و فشار ایجاده شده توسط آن برای انتقال قدرت برای چرخش لاستیکها استفاده میشود.دیگر کاربرد روغن هیدرولیک ، در جک ها ، بالابر ، جرثقیل ها و .. میباشد. از انواع روغن هیدرولیک بهران میتوان به بهران درفش ، بهران هیدرولیک و بهران مقاوم اشاره کرد.

  • روغن توربین بهران

روغن توربین برای روانکاری و خنک کاری در توربین های گازی ، بخار و توربین های آبی استفاده میشود. در توربین ، بخشهای مختلف توربین و ژنراتور ( یاتاقان ها و چرخ دنده های سیستم ) بوسیله این نوع روغن روانکاری شده و خنک میشوند.بهران توربین sp و بهران توربین ep  جزو روغن های توربین تولیدی شرکت بهران میباشند.

  • روغن دنده صنعتی بهران

روغن دنده یا واسکازین یا Gear Oil را بیشتر برای گیربکس خودروها و یا گیربکسهای صنعتی (سیستم های انتقال قدرت ) استفاده میکنیم.روغن دنده نسبت به دیگر روغنها از مقاومت بیشتری برخوردار میباشد. بهران بردبار ، بهران کاویان و بهران مته از انواع روغن دنده بهران میباشند.

  •  روغن کمپرسور بهران

روغن های کمپرسور بهران برای انواع کمپرسورهای هوا ، کمپرسورهای پیستونی و کمپرسورهای برودتی با مقاومت حرارتی خوب و کیفیت مرغوب تولید شده است.

روغن کمپرسور بهران سرد ویژه ، بهران کمپرسورPS و بهران کمپرسور  VDLجزو محصولات بهران در این گروه میباشند

  • روغن ترانسفورماتور بهران

این نوع روغن از بالارفتن گرمای حاصل از سیم پیچ و هسته ترانس های برق صنعتی جلوگیری بعمل می آورد. ( بوسیله انتقال تلفات گرما به بیرون) روغن ترانسفورماتور هم بعنوان عایق الکتریکی عمل کرده و هم حرارت ایجاد شده را انتقال میدهد. روغن ' بهران ترانس ' روغن ترانسفورماتور شرکت بهران میباشد.

  • بهران محافظ

از این نوع روغن برای محافظت از قطعات فلزی در برابر خوردگی و زنگ زدی استفاده شده که میتوان به روغن های  بهران محافظ 324 و بهران محافظ 326 و ...اشاره کرد

  • روغن های فلز کاری

روغن تراش فلزات و روغن هایی که برای برش فلزات استفاده میشوند جزو این گروه قرار دارند که میتوان به بهران برش و بهران تراش اشاره کرد.

  • روغن های نساجی بهران

بهران بافت ، بهران دوخت و بهران ریس

2- انواع روانکارهای خودرو بهران

در این گروه میتوان به انواع روغن های موتور بنزینی ، روغن موتور دیزلی و گازی اشاره کرد.در گروه روغن موتورهای بنزینی روغن های زیر تولید و عرضه شده اند :

بهران سوپر رانا ، بهران رانا ، بهران سوپر پیشتاز ، بهران پیشتاز ، بهران تکتاز و بهران صبا ، بهران خودرو و بهران تندر ، بهران توان ، بهران جنوب و بهران رخش .

روغن موتور سوپرپیشتاز بهران با استفاده از روغن سینتتیک و مواد افزودنی مرغوب تولید و عرضه شده و جزو روغن موتورهای با کیفیت بهران میباشد

3- انواع گریس بهران

از گریس بیشتر برای روانکاری یاتاقان ها و اتصالاتی که دارای محور چرخشی میباشند استفاده میشود. بهران زمرد ، بهران لعل ، بهران کهربا ، بهران آبنوس و بهران یاقوت از گریس های تولیدی شرکت بهران بشمار میروند.

4- انواع ضدیخ بهران

ضدیخ با بالابردن نقطه جوش و پایین آوردن نقطه انجماد آب از یخ زدن و به جوش آمدن مایع خنک کننده موتور خودرو ممانعت بعمل می آورد.ضدیخ در 3 گروه ضدیخ بنزینی ، دیزلی و صنعتی موجود میباشد

بهران بهمن ، بهران مهر ضدیخ های بنزینی میباشند. بهران دی ، بهران زاگرس مخصوص خودروهای دیزلی میباشد و بهران نیرو ، ضدیخ صنعتی شرکت بهران میباشد که بیشتر برای نیروگاه های بخار و گاز توصیه میشود.

 برای دریافت قیمت روغن های صنعتی بهران ، انواع روغن موتور و روانکارهای بهران با ما تماس حاصل فرمایید.

روانکاران پارس ایل ( نمایندگی فروش روغن بهران ) شما را در مراحل انتخاب و خرید انواع روغن موتور ، روغن صنعتی ، انواع گریس و روانکارهای دیگر راهنمایی خواهند کرد.

 

چاپ

تعداد مشاهده (1406)/نظرات (0)

دیدگاه خود را درج فرمایید

افزودن دیدگاه

x

دسته بندی اخبار و مقالات سایت

sỉ sập sàn,sisapsan,si sap san,bo si dam vay,bỏ sỉ đầm váy,bỏ sỉ,chuyen si dam vay,chuyên sỉ đầm váyđầm váy thiết kếsỉ sập sàn,sisapsan,si sap san,bo si dam vay,bỏ sỉ đầm váy,bỏ sỉ,chuyen si dam vay,chuyên sỉ đầm váyđầm váy thiết kế